• https://www.facebook.com/www.bahcesatranci.net
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905322600304
  • https://www.instagram.com/yildirimsatranc_/?hl=tr

TEKNİK ŞARTNAMELER( SATRANÇ TAKIMI)

Satranç Takımı Teknik Şartnamesi

SATRANÇ TAŞIMA ÇANTASI :

Rulo karton bobin 94 mm çap , 450 mm yükseklik karton masura 2,1 mm kalınlıkta olmalıdır. Masuranın dış yüzeyi 130 gr kuşe kağıt,idarenin belirlediği renkli resim yazı ile kaplanmalıdır.Kutunun alt kısmı sabit plastik kapak , üst kısmı açılır plastik kapak olacaktır.Çanta üst kısmında taşıma ipi askısı ile montaj yapılacaktır.

SATRANÇ TAŞLARI:

Şah boyu 64 mm çapı 26,50 mm piyon yüksekliği şah yüksekliğinin yarısından fazla olmalı diğer taşları şah ile piyon arasında staunton model olacaktır.Şah,piyon,kale,at,fil ve vezir olarak orantılı farklı yükseklilerde olmalıdır . Taşların toplam ağırlığı 180 g( +-% 4) taş rengi siyah-beyaz yada krem-siyah olacak . Beyaz taşlar (beyaz veya krem) ;1şah,1 vezir 2fil ,2 at,2kale ve 8 piyon olmak üzere toplam 16 adet olmalıdır. Siyah taşlar ;1şah,1 vezir 2 fil ,2 at,2kale ve 8 piyon olmak üzere toplam 16 adet olmalıdır.Beyaz veya krem , siyah taşların toplamı 32 adet olmalıdır. Taşların hammaddesi geri dönüşüm olmayacak, yoğunlaştırlmış moblen olmalıdır.

SATRANÇ ZEMİNİ:

Altlık Biyale olacaktır. Açıldığında zemine düz oturan, kalınlığı 2,2 mm yoğunluğu en az 1050 g / m² (+-20 g / m² )olan rulo yapılır malzemeden olmalıdır. Zemin 33 cmx 33 cm ebatında Krem renkte ve üzerine bordo serigrafi baskı olacak şekilde satranç müfredatına uygun harf ve rakamlar baskı yapılacak. Zemin üzerine idarenin belirleyeceği logo ve yazı kenar kısmına baskı yapılacaktır.

SATRANÇ TAKIMI KOLİSİ:

Koli mukavemetli olacak ve koli üzerine idarenin logosu baskı yapılacak. Her bir kolide 20 adet Satranç takımı konulacaktır.

GENEL ŞARTLAR

1. Alınacak satranç takımı miktarı 10.000 ( on bin ) dir .

2. Satranç takımları idarenin vereceği adreste teslim alınacaktır

3. Malzemelerin taşıması nakliyesine ait ücretler yüklenici tarafından karşılanacaktır .

4. İşin teslim süresi 25 (yirmi beş) iş günüdür.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret67415
Bahçe Satranç Takımları